Wyniki

Klasyfikacja turnieju X Mistrzostwa Wrocławia po I. rundzie

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Justyna Górka Kraków 144.39 1.0 538 164 285
2 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 1.0 529 166 227
3 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 1.0 514 150 363
4 Jerzy Luter Bytom 119.61 1.0 503 150 377
5 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 1.0 499 164 160
6 Radosław Jachna Łódź 131.09 1.0 489 157 194
7 Andrzej Kroc Łódź 120.05 1.0 487 150 158
8 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 1.0 481 161 146
9 Kamil Górka Kraków 150.31 1.0 468 168 232
10 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 1.0 464 150 264
11 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 1.0 457 150 162
12 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 1.0 457 156 55
13 Bogusław Szyszka Oława 138.01 1.0 456 162 134
14 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 1.0 454 150 197
15 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 1.0 453 152 189
16 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 1.0 450 162 43
17 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 1.0 446 161 67
18 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 1.0 437 150 96
19 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 1.0 435 171 114
20 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 1.0 423 168 65
21 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 1.0 415 156 141
22 Dariusz Kosz Nysa 159.99 1.0 411 169 15
23 Michał Burak Wrocław 126.94 1.0 409 154 47
24 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 1.0 409 152 124
25 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 1.0 402 175 59
26 Barbara Obremska Wrocław 121.47 1.0 402 150 65
27 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 1.0 399 150 7
28 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 398 171 73
29 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 1.0 387 176 108
30 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 1.0 385 150 105
31 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 1.0 369 150 149
32 Urszula Solarska Łódź 115.49 1.0 363 195 11
33 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 1.0 363 150 91
34 Agnieszka Walas Kraków 100.00 1.0 356 169 36
35 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 1.0 345 157 49
36 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 1.0 320 168 11
37 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 300 0 300
38 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 0.0 407 92 -43
39 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 0.0 402 79 -55
40 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 0.0 396 110 -15
41 Michał Dreczka Poznań 100.00 0.0 392 75 -7
42 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 0.0 379 82 -67
43 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 0.0 362 77 -47
44 Beata Piotrowska Łódź 117.91 0.0 358 109 -65
45 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 0.0 352 65 -11
46 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 0.0 343 50 -59
47 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 0.0 341 74 -96
48 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 0.0 339 94 -160
49 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 0.0 337 71 -65
50 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 0.0 335 86 -146
51 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 0.0 329 70 -158
52 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 0.0 325 50 -73
53 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 0.0 322 88 -134
54 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 0.0 321 50 -114
55 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 0.0 320 50 -36
56 Rafał Stachowski Police 117.58 0.0 309 100 -11
57 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 0.0 302 98 -227
58 Robert Wagner Wrocław 107.11 0.0 296 82 -49
59 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 295 77 -162
60 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 0.0 295 81 -194
61 Rafał Świątek Wrocław 101.92 0.0 285 77 -124
62 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 0.0 280 74 -105
63 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 0.0 279 50 -108
64 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 274 79 -141
65 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 0.0 272 69 -91
66 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 0.0 264 77 -189
67 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 257 71 -197
68 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 0.0 253 94 -285
69 Renata Andracka Zwola 117.63 0.0 236 100 -232
70 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 0.0 220 70 -149
71 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 200 75 -264
72 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.0 151 71 -363
73 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.0 126 70 -377

Runda nr 1

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Dariusz Kosz 411 : 396 Marta Świątkowska
2 Beata Piotrowska 358 : 423 Bartosz Morawski
3 Kamil Górka 468 : 236 Renata Andracka
4 Rafał Stachowski 309 : 320 Michał Alabrudziński
5 Stanisław Rydzik 529 : 302 Ryszard Korpalski
6 Urszula Solarska 363 : 352 Krzysztof Obremski
7 Justyna Górka 538 : 253 Ziemowit Pazda
8 Sławomir Wolski 339 : 499 Łukasz Tuszyński
9 Mariusz Wrześniewski 450 : 407 Artur Wawrzynowski
10 Monika Siemaszko 322 : 456 Bogusław Szyszka
11 Andrzej Kwiatkowski 481 : 335 Wojciech Gonet
12 Czesława Pawłowska 379 : 446 Paweł Mazurek
13 Dariusz Kuć 345 : 296 Robert Wagner
14 Katarzyna Kowalska 295 : 489 Radosław Jachna
15 Mariusz Sylwestrzuk 415 : 274 Krzysztof Borodziuk
16 Marcin Stachowski 402 : 457 Joanna Jewtuch
17 Michał Burak 409 : 362 Maciej Pietrasik
18 Rafał Świątek 285 : 409 Leszek Dobrowolski
19 Bronisław Parada 453 : 264 Katarzyna Szachowicz
20 Kinga Bilska 295 : 457 Juliusz Czupryniak
21 Leokadia Litwinowicz 279 : 387 Mikołaj Cieplik
22 Michał Dreczka 392 : 399 Małgorzata Szczygieł
23 Krzysztof Gibas 464 : 200 Hanna Góźdź
24 Ryszard Kaczmarek 402 : 343 Grzegorz Pukniel
25 Andrzej Rechowicz 385 : 280 Zbigniew Kniotek
26 Andrzej Kraska 341 : 437 Agnieszka Goniowska
27 Barbara Obremska 402 : 337 Piotr Latoszek
28 Dawid Mierzchała 398 : 325 Michał Szymkowski
29 Agata Kuć 454 : 257 Adam Motyl
30 Maciej Nawrocki 435 : 321 Michał Puchowski
31 Dorota Kuć 514 : 151 Filip Nguyen Viet
32 Cezary Pawlonka 220 : 369 Dorota Stachowska
33 Andrzej Kroc 487 : 329 Alicja Puchowska
34 Kacper Rzepecki 126 : 503 Jerzy Luter
35 Dariusz Ulatowski 363 : 272 Jolanta Sylwestrzuk
36 Agnieszka Walas 356 : 320 Marta Ćwiek
37 Arkadiusz Wąsiel 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 1.

Gospodarz Stół Gość
Dariusz Kosz 1 Marta Świątkowska
Beata Piotrowska 2 Bartosz Morawski
Kamil Górka 3 Renata Andracka
Rafał Stachowski 4 Michał Alabrudziński
Stanisław Rydzik 5 Ryszard Korpalski
Urszula Solarska 6 Krzysztof Obremski
Justyna Górka 7 Ziemowit Pazda
Sławomir Wolski 8 Łukasz Tuszyński
Mariusz Wrześniewski 9 Artur Wawrzynowski
Monika Siemaszko 10 Bogusław Szyszka
Andrzej Kwiatkowski 11 Wojciech Gonet
Czesława Pawłowska 12 Paweł Mazurek
Dariusz Kuć 13 Robert Wagner
Katarzyna Kowalska 14 Radosław Jachna
Mariusz Sylwestrzuk 15 Krzysztof Borodziuk
Marcin Stachowski 16 Joanna Jewtuch
Michał Burak 17 Maciej Pietrasik
Rafał Świątek 18 Leszek Dobrowolski
Bronisław Parada 19 Katarzyna Szachowicz
Kinga Bilska 20 Juliusz Czupryniak
Leokadia Litwinowicz 21 Mikołaj Cieplik
Michał Dreczka 22 Małgorzata Szczygieł
Krzysztof Gibas 23 Hanna Góźdź
Ryszard Kaczmarek 24 Grzegorz Pukniel
Andrzej Rechowicz 25 Zbigniew Kniotek
Andrzej Kraska 26 Agnieszka Goniowska
Barbara Obremska 27 Piotr Latoszek
Dawid Mierzchała 28 Michał Szymkowski
Agata Kuć 29 Adam Motyl
Maciej Nawrocki 30 Michał Puchowski
Dorota Kuć 31 Filip Nguyen Viet
Cezary Pawlonka 32 Dorota Stachowska
Andrzej Kroc 33 Alicja Puchowska
Kacper Rzepecki 34 Jerzy Luter
Dariusz Ulatowski 35 Jolanta Sylwestrzuk
Agnieszka Walas 36 Marta Ćwiek
Arkadiusz Wąsiel 37 BYE BYE