Wyniki

Klasyfikacja turnieju X Mistrzostwa Wrocławia po X. rundzie

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 9.0 4311 1498 1129
2 Dariusz Kosz Nysa 159.99 8.0 4205 1479 759
3 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 8.0 4072 1624 518
4 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 8.0 3997 1612 489
5 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 7.0 4329 1431 592
6 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 7.0 4261 1387 626
7 Kamil Górka Kraków 150.31 7.0 4143 1342 501
8 Barbara Obremska Wrocław 121.47 7.0 4018 1410 462
9 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 7.0 3960 1420 109
10 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 7.0 3916 1453 392
11 Bogusław Szyszka Oława 138.01 7.0 3830 1508 196
12 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 7.0 3820 1527 125
13 Radosław Jachna Łódź 131.09 7.0 3727 1500 316
14 Agnieszka Walas Kraków 100.00 7.0 3713 1420 38
15 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 6.0 4106 1251 600
16 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 6.0 4072 1302 420
17 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 6.0 3989 1302 223
18 Beata Piotrowska Łódź 117.91 6.0 3955 1313 168
19 Andrzej Kroc Łódź 120.05 6.0 3937 1261 197
20 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 6.0 3934 1284 727
21 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 6.0 3891 1271 721
22 Justyna Górka Kraków 144.39 6.0 3873 1346 405
23 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 6.0 3854 1315 77
24 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 6.0 3845 1245 311
25 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 6.0 3765 1270 -110
26 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 6.0 3761 1384 95
27 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 6.0 3731 1255 57
28 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 5.0 4045 1281 187
29 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 5.0 3879 1193 161
30 Michał Burak Wrocław 126.94 5.0 3801 1110 26
31 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 5.0 3748 1241 34
32 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 5.0 3740 1286 -117
33 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 5.0 3711 1182 204
34 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 5.0 3701 1251 -155
35 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 5.0 3692 1102 96
36 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 5.0 3664 1196 486
37 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 5.0 3660 1176 207
38 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 5.0 3649 1275 -118
39 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 5.0 3645 1195 -24
40 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 5.0 3639 1229 -94
41 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 5.0 3613 1256 -38
42 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 5.0 3499 1171 -277
43 Rafał Stachowski Police 117.58 5.0 3388 1266 -86
44 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 5.0 3385 1171 -481
45 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 4.0 3738 1049 135
46 Michał Dreczka Poznań 100.00 4.0 3716 998 411
47 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 4.0 3715 1099 -95
48 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 4.0 3688 1046 50
49 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 4.0 3644 984 36
50 Jerzy Luter Bytom 119.61 4.0 3643 1012 256
51 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 4.0 3636 1060 -42
52 Robert Wagner Wrocław 107.11 4.0 3616 1094 -14
53 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 4.0 3611 1005 -101
54 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 4.0 3571 1043 -33
55 Urszula Solarska Łódź 115.49 4.0 3568 1105 -388
56 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 4.0 3519 1110 -93
57 Renata Andracka Zwola 117.63 4.0 3485 1058 -25
58 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 4.0 3470 1080 -653
59 Rafał Świątek Wrocław 101.92 4.0 3458 1014 -273
60 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 4.0 3394 1009 22
61 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 4.0 3312 1011 -142
62 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 3.0 3607 991 -170
63 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 3.0 3350 951 -324
64 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 3.0 3310 950 -472
65 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 2.0 2849 358 -1333
66 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 2.0 2823 752 -892
67 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 2.0 2171 669 -99
68 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 1.0 2838 718 -1327
69 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.5 635 202 -674
70 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.5 619 227 -664
71 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 588 211 -809
72 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 2944 624 -1011
73 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 1135 243 -530

Runda nr 10

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Michał Alabrudziński 400 : 0 Dariusz Kosz
2 Bronisław Parada 339 : 465 Mariusz Wrześniewski
3 Joanna Jewtuch 374 : 333 Barbara Obremska
4 Mikołaj Cieplik 385 : 417 Bartosz Morawski
5 Paweł Mazurek 460 : 302 Agnieszka Goniowska
6 Kamil Górka 473 : 272 Monika Siemaszko
7 Andrzej Kroc 335 : 376 Bogusław Szyszka
8 Radosław Jachna 351 : 315 Krzysztof Obremski
9 Agnieszka Walas 407 : 404 Michał Szymkowski
10 Andrzej Rechowicz 410 : 354 Stanisław Rydzik
11 Dawid Mierzchała 296 : 409 Łukasz Tuszyński
12 Dariusz Kuć 379 : 336 Maciej Nawrocki
13 Agata Kuć 359 : 281 Ryszard Kaczmarek
14 Beata Piotrowska 454 : 438 Krzysztof Gibas
15 Andrzej Kwiatkowski 360 : 319 Michał Puchowski
16 Marcin Stachowski 358 : 293 Katarzyna Kowalska
17 Mariusz Sylwestrzuk 302 : 455 Justyna Górka
18 Juliusz Czupryniak 347 : 337 Rafał Stachowski
19 Urszula Solarska 326 : 419 Michał Burak
20 Leszek Dobrowolski 405 : 272 Zbigniew Kniotek
21 Małgorzata Szczygieł 403 : 293 Robert Wagner
22 Leokadia Litwinowicz 274 : 425 Artur Wawrzynowski
23 Dariusz Ulatowski 442 : 365 Jerzy Luter
24 Andrzej Kraska 436 : 304 Wojciech Gonet
25 Grzegorz Pukniel 372 : 347 Renata Andracka
26 Marta Ćwiek 379 : 400 Ziemowit Pazda
27 Kinga Bilska 332 : 361 Dorota Stachowska
28 Sławomir Wolski 288 : 363 Marta Świątkowska
29 Katarzyna Szachowicz 318 : 326 Dorota Kuć
30 Czesława Pawłowska 298 : 426 Piotr Latoszek
31 Michał Dreczka 469 : 82 Cezary Pawlonka
32 Hanna Góźdź 261 : 467 Maciej Pietrasik
33 Alicja Puchowska 275 : 456 Ryszard Korpalski
34 Rafał Świątek 314 : 301 Adam Motyl

Rozstawienie do rundy 10.

Gospodarz Stół Gość
Michał Alabrudziński 1 Dariusz Kosz
Bronisław Parada 2 Mariusz Wrześniewski
Joanna Jewtuch 3 Barbara Obremska
Mikołaj Cieplik 4 Bartosz Morawski
Paweł Mazurek 5 Agnieszka Goniowska
Kamil Górka 6 Monika Siemaszko
Andrzej Kroc 7 Bogusław Szyszka
Radosław Jachna 8 Krzysztof Obremski
Agnieszka Walas 9 Michał Szymkowski
Andrzej Rechowicz 10 Stanisław Rydzik
Dawid Mierzchała 11 Łukasz Tuszyński
Dariusz Kuć 12 Maciej Nawrocki
Agata Kuć 13 Ryszard Kaczmarek
Beata Piotrowska 14 Krzysztof Gibas
Andrzej Kwiatkowski 15 Michał Puchowski
Marcin Stachowski 16 Katarzyna Kowalska
Mariusz Sylwestrzuk 17 Justyna Górka
Juliusz Czupryniak 18 Rafał Stachowski
Urszula Solarska 19 Michał Burak
Leszek Dobrowolski 20 Zbigniew Kniotek
Małgorzata Szczygieł 21 Robert Wagner
Leokadia Litwinowicz 22 Artur Wawrzynowski
Dariusz Ulatowski 23 Jerzy Luter
Andrzej Kraska 24 Wojciech Gonet
Grzegorz Pukniel 25 Renata Andracka
Marta Ćwiek 26 Ziemowit Pazda
Kinga Bilska 27 Dorota Stachowska
Sławomir Wolski 28 Marta Świątkowska
Katarzyna Szachowicz 29 Dorota Kuć
Czesława Pawłowska 30 Piotr Latoszek
Michał Dreczka 31 Cezary Pawlonka
Hanna Góźdź 32 Maciej Pietrasik
Alicja Puchowska 33 Ryszard Korpalski
Rafał Świątek 34 Adam Motyl