Wyniki

Klasyfikacja turnieju X Mistrzostwa Wrocławia po XI. rundzie

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 10.0 4746 1707 1185
2 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 8.0 4753 1610 704
3 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 8.0 4451 1724 462
4 Barbara Obremska Wrocław 121.47 8.0 4401 1560 467
5 Bogusław Szyszka Oława 138.01 8.0 4367 1708 443
6 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 8.0 4309 1704 377
7 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 8.0 4243 1709 266
8 Dariusz Kosz Nysa 159.99 8.0 4205 1479 759
9 Radosław Jachna Łódź 131.09 8.0 4058 1677 334
10 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 7.0 4574 1468 608
11 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 7.0 4547 1425 697
12 Kamil Górka Kraków 150.31 7.0 4433 1430 254
13 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 7.0 4414 1488 308
14 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 7.0 4374 1442 922
15 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 7.0 4347 1446 837
16 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 7.0 4260 1527 295
17 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 7.0 4260 1413 457
18 Justyna Górka Kraków 144.39 7.0 4256 1540 484
19 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 7.0 4242 1470 -32
20 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 7.0 4137 1440 -23
21 Agnieszka Walas Kraków 100.00 7.0 4091 1491 33
22 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 6.0 4457 1452 321
23 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 6.0 4376 1396 341
24 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 6.0 4367 1362 341
25 Beata Piotrowska Łódź 117.91 6.0 4224 1369 22
26 Andrzej Kroc Łódź 120.05 6.0 4222 1338 110
27 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 6.0 4194 1397 -8
28 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 6.0 4130 1456 -11
29 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 6.0 4116 1350 277
30 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 6.0 4086 1372 15
31 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 6.0 4064 1455 -15
32 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 6.0 4028 1406 -17
33 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 6.0 4020 1415 -107
34 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 6.0 4013 1350 -144
35 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 6.0 3726 1346 -461
36 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 5.0 4221 1196 334
37 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 5.0 4168 1211 263
38 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 5.0 4150 1316 -5
39 Michał Burak Wrocław 126.94 5.0 4113 1185 -51
40 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 5.0 4078 1264 -32
41 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 5.0 4013 1159 76
42 Jerzy Luter Bytom 119.61 5.0 3998 1173 292
43 Robert Wagner Wrocław 107.11 5.0 3987 1260 1
44 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 5.0 3974 1152 70
45 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 5.0 3966 1265 358
46 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 5.0 3957 1325 -298
47 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 5.0 3945 1193 36
48 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 5.0 3938 1274 73
49 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 5.0 3897 1306 -144
50 Rafał Świątek Wrocław 101.92 5.0 3891 1183 -113
51 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 5.0 3770 1221 -325
52 Rafał Stachowski Police 117.58 5.0 3720 1316 -159
53 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 5.0 3660 1161 -99
54 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 4.0 4078 1141 127
55 Michał Dreczka Poznań 100.00 4.0 4021 1074 342
56 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 4.0 3967 1062 -116
57 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 4.0 3909 1112 -202
58 Urszula Solarska Łódź 115.49 4.0 3868 1184 -451
59 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 4.0 3796 1101 -116
60 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 4.0 3789 1150 -689
61 Renata Andracka Zwola 117.63 4.0 3781 1129 -59
62 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 4.0 3768 1164 -377
63 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 4.0 3725 1100 -317
64 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 4.0 3699 1059 -21
65 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 2.0 3061 804 -1100
66 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 2.0 3023 419 -1630
67 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 2.0 2171 669 -99
68 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 1.0 3098 782 -1482
69 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.5 3244 624 -711
70 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.5 635 202 -674
71 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.5 619 227 -664
72 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 588 211 -809
73 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 1135 243 -530

Runda nr 11

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Bartosz Morawski 379 : 435 Michał Alabrudziński
2 Mariusz Wrześniewski 424 : 312 Joanna Jewtuch
3 Radosław Jachna 331 : 313 Bronisław Parada
4 Bogusław Szyszka 537 : 290 Kamil Górka
5 Barbara Obremska 383 : 378 Agnieszka Walas
6 Mikołaj Cieplik 423 : 282 Paweł Mazurek
7 Agnieszka Goniowska 441 : 344 Andrzej Rechowicz
8 Łukasz Tuszyński 304 : 383 Justyna Górka
9 Dariusz Kuć 425 : 340 Andrzej Kwiatkowski
10 Beata Piotrowska 269 : 415 Marcin Stachowski
11 Juliusz Czupryniak 372 : 285 Andrzej Kroc
12 Michał Szymkowski 413 : 303 Monika Siemaszko
13 Krzysztof Obremski 483 : 282 Agata Kuć
14 Stanisław Rydzik 412 : 278 Michał Puchowski
15 Ryszard Kaczmarek 488 : 308 Dariusz Ulatowski
16 Michał Burak 312 : 389 Grzegorz Pukniel
17 Leszek Dobrowolski 402 : 441 Małgorzata Szczygieł
18 Dorota Stachowska 284 : 390 Maciej Nawrocki
19 Rafał Stachowski 332 : 405 Andrzej Kraska
20 Ziemowit Pazda 271 : 319 Dawid Mierzchała
21 Katarzyna Kowalska 341 : 321 Krzysztof Gibas
22 Marta Świątkowska 430 : 302 Artur Wawrzynowski
23 Michał Dreczka 305 : 374 Leokadia Litwinowicz
24 Urszula Solarska 300 : 363 Mariusz Sylwestrzuk
25 Maciej Pietrasik 533 : 249 Zbigniew Kniotek
26 Renata Andracka 296 : 330 Dorota Kuć
27 Jerzy Luter 355 : 319 Wojciech Gonet
28 Rafał Świątek 433 : 273 Marta Ćwiek
29 Robert Wagner 371 : 356 Ryszard Korpalski
30 Piotr Latoszek 305 : 348 Kinga Bilska
31 Cezary Pawlonka 174 : 471 Czesława Pawłowska
32 Katarzyna Szachowicz 446 : 238 Hanna Góźdź
33 Alicja Puchowska 260 : 415 Sławomir Wolski
34 Adam Motyl 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 11.

Gospodarz Stół Gość
Bartosz Morawski 1 Michał Alabrudziński
Mariusz Wrześniewski 2 Joanna Jewtuch
Radosław Jachna 3 Bronisław Parada
Bogusław Szyszka 4 Kamil Górka
Barbara Obremska 5 Agnieszka Walas
Mikołaj Cieplik 6 Paweł Mazurek
Agnieszka Goniowska 7 Andrzej Rechowicz
Łukasz Tuszyński 8 Justyna Górka
Dariusz Kuć 9 Andrzej Kwiatkowski
Beata Piotrowska 10 Marcin Stachowski
Juliusz Czupryniak 11 Andrzej Kroc
Michał Szymkowski 12 Monika Siemaszko
Krzysztof Obremski 13 Agata Kuć
Stanisław Rydzik 14 Michał Puchowski
Ryszard Kaczmarek 15 Dariusz Ulatowski
Michał Burak 16 Grzegorz Pukniel
Leszek Dobrowolski 17 Małgorzata Szczygieł
Dorota Stachowska 18 Maciej Nawrocki
Rafał Stachowski 19 Andrzej Kraska
Ziemowit Pazda 20 Dawid Mierzchała
Katarzyna Kowalska 21 Krzysztof Gibas
Marta Świątkowska 22 Artur Wawrzynowski
Michał Dreczka 23 Leokadia Litwinowicz
Urszula Solarska 24 Mariusz Sylwestrzuk
Maciej Pietrasik 25 Zbigniew Kniotek
Renata Andracka 26 Dorota Kuć
Jerzy Luter 27 Wojciech Gonet
Rafał Świątek 28 Marta Ćwiek
Robert Wagner 29 Ryszard Korpalski
Piotr Latoszek 30 Kinga Bilska
Cezary Pawlonka 31 Czesława Pawłowska
Katarzyna Szachowicz 32 Hanna Góźdź
Alicja Puchowska 33 Sławomir Wolski
Adam Motyl 34 BYE BYE