Wyniki

Wyniki turnieju X Mistrzostwa Wrocławia

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 11.0 5198 1899 1241
2 Barbara Obremska Wrocław 121.47 9.0 4828 1769 558
3 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 9.0 4701 1892 426
4 Radosław Jachna Łódź 131.09 9.0 4465 1827 390
5 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 8.0 5149 1710 648
6 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 8.0 5097 1602 930
7 Kamil Górka Kraków 150.31 8.0 4967 1612 526
8 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 8.0 4787 1795 371
9 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 8.0 4727 1641 894
10 Justyna Górka Kraków 144.39 8.0 4717 1722 515
11 Bogusław Szyszka Oława 138.01 8.0 4710 1787 394
12 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 8.0 4649 1587 507
13 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 8.0 4594 1790 210
14 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 8.0 4472 1590 5
15 Dariusz Kosz Nysa 159.99 8.0 4205 1479 759
16 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 7.0 4928 1646 354
17 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 7.0 4891 1542 375
18 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 7.0 4697 1513 865
19 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 7.0 4676 1588 36
20 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 7.0 4672 1564 -63
21 Beata Piotrowska Łódź 117.91 7.0 4671 1519 107
22 Andrzej Kroc Łódź 120.05 7.0 4611 1524 153
23 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 7.0 4599 1583 245
24 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 7.0 4556 1606 75
25 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 7.0 4506 1534 111
26 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 7.0 4461 1507 -54
27 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 7.0 4431 1590 39
28 Agnieszka Walas Kraków 100.00 7.0 4398 1568 5
29 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 6.0 4814 1494 308
30 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 6.0 4729 1430 256
31 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 6.0 4540 1467 -51
32 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 6.0 4528 1365 272
33 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 6.0 4497 1338 299
34 Michał Burak Wrocław 126.94 6.0 4469 1362 -32
35 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 6.0 4456 1400 191
36 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 6.0 4395 1444 144
37 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 6.0 4388 1530 -111
38 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 6.0 4352 1362 135
39 Jerzy Luter Bytom 119.61 6.0 4341 1330 299
40 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 6.0 4323 1436 404
41 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 6.0 4293 1456 -163
42 Rafał Świątek Wrocław 101.92 6.0 4285 1347 -78
43 Rafał Stachowski Police 117.58 6.0 4118 1466 -72
44 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 6.0 4084 1417 -551
45 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 5.0 4572 1265 325
46 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 5.0 4487 1393 -24
47 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 5.0 4447 1231 10
48 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 5.0 4428 1291 185
49 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 5.0 4339 1339 -255
50 Robert Wagner Wrocław 107.11 5.0 4323 1330 -6
51 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 5.0 4285 1214 24
52 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 5.0 4283 1377 -215
53 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 5.0 4265 1401 -397
54 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 5.0 4189 1266 -63
55 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 5.0 4188 1318 -586
56 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 5.0 4178 1250 -133
57 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 5.0 4129 1273 -360
58 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 5.0 4090 1209 126
59 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 5.0 3971 1229 -186
60 Michał Dreczka Poznań 100.00 4.0 4313 1135 284
61 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 4.0 4263 1178 -328
62 Urszula Solarska Łódź 115.49 4.0 4208 1236 -504
63 Renata Andracka Zwola 117.63 4.0 4077 1190 -162
64 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 4.0 4037 1228 -561
65 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 2.0 3305 854 -1247
66 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 2.0 2171 669 -99
67 Adam Motyl Jaskółki 100.00 1.5 3644 774 -312
68 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 1.5 3398 782 -1182
69 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.5 635 202 -674
70 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.5 619 227 -664
71 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 588 211 -809
72 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 0.0 1302 469 -2029
73 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 1135 243 -530

Runda nr 12

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Michał Alabrudziński 452 : 396 Mariusz Wrześniewski
2 Barbara Obremska 427 : 336 Bartosz Morawski
3 Joanna Jewtuch 392 : 343 Bogusław Szyszka
4 Mikołaj Cieplik 351 : 407 Radosław Jachna
5 Bronisław Parada 317 : 550 Agnieszka Goniowska
6 Kamil Górka 534 : 262 Dariusz Kuć
7 Michał Szymkowski 380 : 323 Krzysztof Obremski
8 Andrzej Rechowicz 339 : 389 Marcin Stachowski
9 Justyna Górka 461 : 430 Paweł Mazurek
10 Agnieszka Walas 307 : 335 Juliusz Czupryniak
11 Stanisław Rydzik 471 : 438 Łukasz Tuszyński
12 Ryszard Kaczmarek 362 : 447 Beata Piotrowska
13 Andrzej Kroc 389 : 346 Andrzej Kwiatkowski
14 Andrzej Kraska 340 : 426 Maciej Nawrocki
15 Małgorzata Szczygieł 420 : 324 Monika Siemaszko
16 Grzegorz Pukniel 265 : 411 Dawid Mierzchała
17 Agata Kuć 448 : 358 Katarzyna Kowalska
18 Marta Świątkowska 360 : 351 Maciej Pietrasik
19 Leszek Dobrowolski 337 : 356 Michał Burak
20 Krzysztof Gibas 484 : 261 Mariusz Sylwestrzuk
21 Jerzy Luter 343 : 336 Robert Wagner
22 Artur Wawrzynowski 357 : 311 Dorota Kuć
23 Leokadia Litwinowicz 407 : 308 Dariusz Ulatowski
24 Michał Puchowski 457 : 386 Dorota Stachowska
25 Rafał Świątek 394 : 359 Ziemowit Pazda
26 Kinga Bilska 311 : 398 Rafał Stachowski
27 Czesława Pawłowska 350 : 292 Michał Dreczka
28 Ryszard Korpalski 480 : 354 Marta Ćwiek
29 Katarzyna Szachowicz 393 : 340 Urszula Solarska
30 Wojciech Gonet 399 : 296 Renata Andracka
31 Sławomir Wolski 453 : 269 Zbigniew Kniotek
32 Hanna Góźdź 244 : 391 Piotr Latoszek
33 Cezary Pawlonka 1 : 400 Adam Motyl
34 Alicja Puchowska 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 12.

Gospodarz Stół Gość
Michał Alabrudziński 1 Mariusz Wrześniewski
Barbara Obremska 2 Bartosz Morawski
Joanna Jewtuch 3 Bogusław Szyszka
Mikołaj Cieplik 4 Radosław Jachna
Bronisław Parada 5 Agnieszka Goniowska
Kamil Górka 6 Dariusz Kuć
Michał Szymkowski 7 Krzysztof Obremski
Andrzej Rechowicz 8 Marcin Stachowski
Justyna Górka 9 Paweł Mazurek
Agnieszka Walas 10 Juliusz Czupryniak
Stanisław Rydzik 11 Łukasz Tuszyński
Ryszard Kaczmarek 12 Beata Piotrowska
Andrzej Kroc 13 Andrzej Kwiatkowski
Andrzej Kraska 14 Maciej Nawrocki
Małgorzata Szczygieł 15 Monika Siemaszko
Grzegorz Pukniel 16 Dawid Mierzchała
Agata Kuć 17 Katarzyna Kowalska
Marta Świątkowska 18 Maciej Pietrasik
Leszek Dobrowolski 19 Michał Burak
Krzysztof Gibas 20 Mariusz Sylwestrzuk
Jerzy Luter 21 Robert Wagner
Artur Wawrzynowski 22 Dorota Kuć
Leokadia Litwinowicz 23 Dariusz Ulatowski
Michał Puchowski 24 Dorota Stachowska
Rafał Świątek 25 Ziemowit Pazda
Kinga Bilska 26 Rafał Stachowski
Czesława Pawłowska 27 Michał Dreczka
Ryszard Korpalski 28 Marta Ćwiek
Katarzyna Szachowicz 29 Urszula Solarska
Wojciech Gonet 30 Renata Andracka
Sławomir Wolski 31 Zbigniew Kniotek
Hanna Góźdź 32 Piotr Latoszek
Cezary Pawlonka 33 Adam Motyl
Alicja Puchowska 34 BYE BYE