Wyniki

Klasyfikacja turnieju X Mistrzostwa Wrocławia po II. rundzie

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 2.0 981 300 501
2 Dariusz Kosz Nysa 159.99 2.0 979 340 278
3 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 2.0 954 345 277
4 Jerzy Luter Bytom 119.61 2.0 917 327 431
5 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 2.0 914 345 228
6 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 2.0 910 344 78
7 Radosław Jachna Łódź 131.09 2.0 906 328 280
8 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 2.0 893 330 155
9 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 2.0 887 350 262
10 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 2.0 873 327 332
11 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 2.0 872 302 275
12 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 2.0 854 371 156
13 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 2.0 842 315 240
14 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 2.0 831 346 246
15 Bogusław Szyszka Oława 138.01 2.0 823 331 224
16 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 2.0 807 362 124
17 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 2.0 787 336 20
18 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 2.0 761 333 120
19 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 2.0 737 351 125
20 Justyna Górka Kraków 144.39 1.0 863 273 226
21 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 1.0 856 236 133
22 Kamil Górka Kraków 150.31 1.0 841 218 149
23 Andrzej Kroc Łódź 120.05 1.0 830 200 -11
24 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 1.0 819 260 100
25 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 1.0 812 239 135
26 Beata Piotrowska Łódź 117.91 1.0 804 261 74
27 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 1.0 799 241 38
28 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 1.0 797 200 247
29 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 1.0 790 254 91
30 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 1.0 778 220 -21
31 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 1.0 770 249 14
32 Michał Burak Wrocław 126.94 1.0 769 224 -7
33 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 1.0 762 261 -184
34 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 1.0 740 230 -16
35 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 1.0 738 226 2
36 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 1.0 735 267 -150
37 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 1.0 734 238 70
38 Barbara Obremska Wrocław 121.47 1.0 733 231 -21
39 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 1.0 726 218 22
40 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 1.0 721 229 5
41 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 1.0 715 236 -92
42 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 1.0 715 200 176
43 Urszula Solarska Łódź 115.49 1.0 708 266 -32
44 Robert Wagner Wrocław 107.11 1.0 700 232 54
45 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 1.0 690 227 -15
46 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 1.0 689 200 -1
47 Agnieszka Walas Kraków 100.00 1.0 689 246 -50
48 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 1.0 673 269 -18
49 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 1.0 668 233 10
50 Rafał Stachowski Police 117.58 1.0 665 256 23
51 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 1.0 640 238 1
52 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 1.0 633 244 -222
53 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 1.0 615 227 -129
54 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 439 74 -105
55 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.5 426 70 -77
56 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 0.0 752 176 -92
57 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 0.0 727 142 -49
58 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 0.0 724 147 -89
59 Michał Dreczka Poznań 100.00 0.0 693 132 -110
60 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 0.0 658 115 -98
61 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 0.0 646 134 -221
62 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 0.0 634 144 -261
63 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 0.0 628 123 -125
64 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 0.0 613 125 -169
65 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 593 129 -221
66 Rafał Świątek Wrocław 101.92 0.0 592 145 -263
67 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 591 131 -194
68 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 583 132 -251
69 Renata Andracka Zwola 117.63 0.0 542 171 -327
70 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 0.0 526 142 -396
71 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 455 146 -377
72 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 0.0 428 132 -353
73 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.0 334 140 -575

Runda nr 2

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Bartosz Morawski 384 : 325 Justyna Górka
2 Mariusz Sylwestrzuk 375 : 425 Stanisław Rydzik
3 Dorota Kuć 305 : 568 Dariusz Kosz
4 Jerzy Luter 414 : 360 Michał Burak
5 Łukasz Tuszyński 300 : 422 Leszek Dobrowolski
6 Radosław Jachna 417 : 331 Barbara Obremska
7 Andrzej Kroc 343 : 512 Ryszard Kaczmarek
8 Małgorzata Szczygieł 388 : 375 Andrzej Kwiatkowski
9 Kamil Górka 373 : 456 Dawid Mierzchała
10 Mikołaj Cieplik 350 : 333 Krzysztof Gibas
11 Joanna Jewtuch 436 : 336 Andrzej Rechowicz
12 Dorota Stachowska 504 : 321 Juliusz Czupryniak
13 Bogusław Szyszka 367 : 277 Dariusz Ulatowski
14 Agata Kuć 388 : 345 Urszula Solarska
15 Bronisław Parada 419 : 333 Agnieszka Walas
16 Mariusz Wrześniewski 460 : 425 Dariusz Kuć
17 Michał Alabrudziński 567 : 316 Paweł Mazurek
18 Agnieszka Goniowska 544 : 139 Arkadiusz Wąsiel
19 Artur Wawrzynowski 320 : 326 Maciej Nawrocki
20 Rafał Stachowski 356 : 322 Marcin Stachowski
21 Marta Świątkowska 356 : 433 Ryszard Korpalski
22 Robert Wagner 404 : 301 Michał Dreczka
23 Czesława Pawłowska 433 : 231 Katarzyna Kowalska
24 Maciej Pietrasik 328 : 296 Kinga Bilska
25 Beata Piotrowska 446 : 307 Rafał Świątek
26 Zbigniew Kniotek 393 : 306 Krzysztof Obremski
27 Grzegorz Pukniel 395 : 334 Leokadia Litwinowicz
28 Krzysztof Borodziuk 319 : 399 Andrzej Kraska
29 Jolanta Sylwestrzuk 396 : 295 Sławomir Wolski
30 Katarzyna Szachowicz 351 : 291 Piotr Latoszek
31 Adam Motyl 326 : 380 Wojciech Gonet
32 Alicja Puchowska 317 : 380 Ziemowit Pazda
33 Michał Szymkowski 401 : 306 Renata Andracka
34 Cezary Pawlonka 208 : 412 Monika Siemaszko
35 Hanna Góźdź 255 : 368 Michał Puchowski
36 Filip Nguyen Viet 183 : 395 Marta Ćwiek
37 Kacper Rzepecki 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 2.

Gospodarz Stół Gość
Bartosz Morawski 1 Justyna Górka
Mariusz Sylwestrzuk 2 Stanisław Rydzik
Dorota Kuć 3 Dariusz Kosz
Jerzy Luter 4 Michał Burak
Łukasz Tuszyński 5 Leszek Dobrowolski
Radosław Jachna 6 Barbara Obremska
Andrzej Kroc 7 Ryszard Kaczmarek
Małgorzata Szczygieł 8 Andrzej Kwiatkowski
Kamil Górka 9 Dawid Mierzchała
Mikołaj Cieplik 10 Krzysztof Gibas
Joanna Jewtuch 11 Andrzej Rechowicz
Dorota Stachowska 12 Juliusz Czupryniak
Bogusław Szyszka 13 Dariusz Ulatowski
Agata Kuć 14 Urszula Solarska
Bronisław Parada 15 Agnieszka Walas
Mariusz Wrześniewski 16 Dariusz Kuć
Michał Alabrudziński 17 Paweł Mazurek
Agnieszka Goniowska 18 Arkadiusz Wąsiel
Artur Wawrzynowski 19 Maciej Nawrocki
Rafał Stachowski 20 Marcin Stachowski
Marta Świątkowska 21 Ryszard Korpalski
Robert Wagner 22 Michał Dreczka
Czesława Pawłowska 23 Katarzyna Kowalska
Maciej Pietrasik 24 Kinga Bilska
Beata Piotrowska 25 Rafał Świątek
Zbigniew Kniotek 26 Krzysztof Obremski
Grzegorz Pukniel 27 Leokadia Litwinowicz
Krzysztof Borodziuk 28 Andrzej Kraska
Jolanta Sylwestrzuk 29 Sławomir Wolski
Katarzyna Szachowicz 30 Piotr Latoszek
Adam Motyl 31 Wojciech Gonet
Alicja Puchowska 32 Ziemowit Pazda
Michał Szymkowski 33 Renata Andracka
Cezary Pawlonka 34 Monika Siemaszko
Hanna Góźdź 35 Michał Puchowski
Kacper Rzepecki 37 BYE BYE