Wyniki

Klasyfikacja turnieju X Mistrzostwa Wrocławia po III. rundzie

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Dariusz Kosz Nysa 159.99 3.0 1421 500 440
2 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 3.0 1375 480 293
3 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 3.0 1375 516 352
4 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 3.0 1295 476 360
5 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 3.0 1284 500 314
6 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 3.0 1279 554 284
7 Radosław Jachna Łódź 131.09 3.0 1270 503 312
8 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 3.0 1255 516 358
9 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 3.0 1250 521 416
10 Bogusław Szyszka Oława 138.01 3.0 1181 481 270
11 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 2.0 1319 377 416
12 Beata Piotrowska Łódź 117.91 2.0 1300 418 273
13 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 2.0 1285 395 120
14 Kamil Górka Kraków 150.31 2.0 1256 392 192
15 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 2.0 1233 407 159
16 Jerzy Luter Bytom 119.61 2.0 1229 404 319
17 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 2.0 1226 433 182
18 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 2.0 1222 453 -82
19 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 2.0 1188 417 155
20 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 2.0 1188 413 165
21 Urszula Solarska Łódź 115.49 2.0 1182 427 182
22 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 2.0 1161 370 -18
23 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 2.0 1150 378 104
24 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 2.0 1136 399 74
25 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 2.0 1134 471 -6
26 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 2.0 1124 375 141
27 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 2.0 1119 417 -12
28 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 2.0 1118 407 -23
29 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 2.0 1114 388 258
30 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 2.0 1105 412 -18
31 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 2.0 1100 370 235
32 Barbara Obremska Wrocław 121.47 2.0 1098 400 19
33 Agnieszka Walas Kraków 100.00 2.0 1087 425 -31
34 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 2.0 1082 451 73
35 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 2.0 1035 420 54
36 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 2.0 1018 394 -153
37 Rafał Stachowski Police 117.58 2.0 1014 433 54
38 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 1.0 1169 304 72
39 Justyna Górka Kraków 144.39 1.0 1156 343 142
40 Andrzej Kroc Łódź 120.05 1.0 1156 269 -70
41 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 1.0 1153 321 31
42 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 1.0 1136 299 -27
43 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 1.0 1113 273 152
44 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 1.0 1104 330 -237
45 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 1.0 1094 321 -97
46 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 1.0 1093 329 -38
47 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 1.0 1090 271 105
48 Michał Burak Wrocław 126.94 1.0 1087 292 -38
49 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 1.0 1085 298 56
50 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 1.0 1080 265 55
51 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 1.0 1077 304 -4
52 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 1.0 1072 304 -79
53 Michał Dreczka Poznań 100.00 1.0 1069 282 -55
54 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 1.0 1056 294 -85
55 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 1.0 1053 346 -21
56 Renata Andracka Zwola 117.63 1.0 1023 321 -123
57 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 1.0 1022 275 -91
58 Robert Wagner Wrocław 107.11 1.0 997 300 -145
59 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 1.0 974 315 -50
60 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 1.0 925 302 -231
61 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 1.0 892 306 -360
62 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.5 634 140 -275
63 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.5 618 132 -265
64 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 587 140 -410
65 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 0.0 1077 247 -132
66 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 0.0 964 201 -297
67 Rafał Świątek Wrocław 101.92 0.0 942 201 -325
68 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 0.0 923 202 -425
69 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 912 181 -249
70 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 852 227 -404
71 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 846 191 -326
72 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 0.0 759 208 -431
73 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 663 196 -654

Runda nr 3

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Agnieszka Goniowska 338 : 423 Bronisław Parada
2 Dawid Mierzchała 280 : 442 Dariusz Kosz
3 Stanisław Rydzik 421 : 346 Agata Kuć
4 Leszek Dobrowolski 424 : 312 Jerzy Luter
5 Ryszard Kaczmarek 312 : 358 Bogusław Szyszka
6 Bartosz Morawski 472 : 312 Mariusz Wrześniewski
7 Radosław Jachna 364 : 332 Małgorzata Szczygieł
8 Joanna Jewtuch 482 : 344 Maciej Nawrocki
9 Michał Alabrudziński 397 : 345 Mikołaj Cieplik
10 Justyna Górka 293 : 377 Dorota Stachowska
11 Andrzej Kwiatkowski 377 : 351 Michał Szymkowski
12 Andrzej Rechowicz 372 : 415 Kamil Górka
13 Marta Ćwiek 385 : 326 Andrzej Kroc
14 Wojciech Gonet 403 : 334 Dorota Kuć
15 Urszula Solarska 474 : 260 Czesława Pawłowska
16 Robert Wagner 297 : 496 Beata Piotrowska
17 Łukasz Tuszyński 486 : 404 Maciej Pietrasik
18 Michał Puchowski 435 : 293 Krzysztof Gibas
19 Agnieszka Walas 398 : 379 Mariusz Sylwestrzuk
20 Juliusz Czupryniak 383 : 380 Zbigniew Kniotek
21 Dariusz Kuć 366 : 306 Jolanta Sylwestrzuk
22 Michał Burak 318 : 349 Rafał Stachowski
23 Paweł Mazurek 342 : 395 Dariusz Ulatowski
24 Ziemowit Pazda 385 : 316 Andrzej Kraska
25 Katarzyna Szachowicz 310 : 412 Grzegorz Pukniel
26 Ryszard Korpalski 453 : 148 Arkadiusz Wąsiel
27 Monika Siemaszko 380 : 192 Kacper Rzepecki
28 Marta Świątkowska 325 : 365 Barbara Obremska
29 Artur Wawrzynowski 358 : 253 Krzysztof Borodziuk
30 Marcin Stachowski 412 : 350 Rafał Świątek
31 Michał Dreczka 376 : 321 Kinga Bilska
32 Krzysztof Obremski 422 : 269 Adam Motyl
33 Renata Andracka 481 : 277 Alicja Puchowska
34 Katarzyna Kowalska 366 : 330 Sławomir Wolski
35 Piotr Latoszek 485 : 208 Hanna Góźdź
36 Leokadia Litwinowicz 409 : 331 Cezary Pawlonka
37 Filip Nguyen Viet 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 3.

Gospodarz Stół Gość
Agnieszka Goniowska 1 Bronisław Parada
Dawid Mierzchała 2 Dariusz Kosz
Stanisław Rydzik 3 Agata Kuć
Leszek Dobrowolski 4 Jerzy Luter
Ryszard Kaczmarek 5 Bogusław Szyszka
Bartosz Morawski 6 Mariusz Wrześniewski
Radosław Jachna 7 Małgorzata Szczygieł
Joanna Jewtuch 8 Maciej Nawrocki
Michał Alabrudziński 9 Mikołaj Cieplik
Justyna Górka 10 Dorota Stachowska
Andrzej Kwiatkowski 11 Michał Szymkowski
Andrzej Rechowicz 12 Kamil Górka
Marta Ćwiek 13 Andrzej Kroc
Wojciech Gonet 14 Dorota Kuć
Urszula Solarska 15 Czesława Pawłowska
Robert Wagner 16 Beata Piotrowska
Łukasz Tuszyński 17 Maciej Pietrasik
Michał Puchowski 18 Krzysztof Gibas
Agnieszka Walas 19 Mariusz Sylwestrzuk
Juliusz Czupryniak 20 Zbigniew Kniotek
Dariusz Kuć 21 Jolanta Sylwestrzuk
Michał Burak 22 Rafał Stachowski
Paweł Mazurek 23 Dariusz Ulatowski
Ziemowit Pazda 24 Andrzej Kraska
Katarzyna Szachowicz 25 Grzegorz Pukniel
Ryszard Korpalski 26 Arkadiusz Wąsiel
Monika Siemaszko 27 Kacper Rzepecki
Marta Świątkowska 28 Barbara Obremska
Artur Wawrzynowski 29 Krzysztof Borodziuk
Marcin Stachowski 30 Rafał Świątek
Michał Dreczka 31 Kinga Bilska
Krzysztof Obremski 32 Adam Motyl
Renata Andracka 33 Alicja Puchowska
Katarzyna Kowalska 34 Sławomir Wolski
Piotr Latoszek 35 Hanna Góźdź
Leokadia Litwinowicz 36 Cezary Pawlonka