Wyniki

Klasyfikacja turnieju X Mistrzostwa Wrocławia po IV. rundzie

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Dariusz Kosz Nysa 159.99 4.0 1896 709 588
2 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 4.0 1860 657 471
3 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 4.0 1732 646 522
4 Radosław Jachna Łódź 131.09 4.0 1628 701 320
5 Bogusław Szyszka Oława 138.01 4.0 1542 681 309
6 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 3.0 1735 602 386
7 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 3.0 1725 597 344
8 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 3.0 1709 570 258
9 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 3.0 1705 527 488
10 Kamil Górka Kraków 150.31 3.0 1704 553 288
11 Beata Piotrowska Łódź 117.91 3.0 1672 589 288
12 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 3.0 1637 578 186
13 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 3.0 1606 588 275
14 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 3.0 1606 664 136
15 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 3.0 1562 595 180
16 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 3.0 1556 574 286
17 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 3.0 1551 534 1
18 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 3.0 1525 598 254
19 Barbara Obremska Wrocław 121.47 3.0 1517 592 68
20 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 3.0 1498 617 129
21 Agnieszka Walas Kraków 100.00 3.0 1469 596 6
22 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 3.0 1439 582 -8
23 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 3.0 1398 585 85
24 Rafał Stachowski Police 117.58 3.0 1356 608 59
25 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 2.0 1647 469 131
26 Andrzej Kroc Łódź 120.05 2.0 1623 419 4
27 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 2.0 1592 524 -131
28 Jerzy Luter Bytom 119.61 2.0 1553 454 309
29 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 2.0 1548 467 99
30 Justyna Górka Kraków 144.39 2.0 1541 504 185
31 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 2.0 1533 463 128
32 Michał Burak Wrocław 126.94 2.0 1520 449 39
33 Urszula Solarska Łódź 115.49 2.0 1514 496 151
34 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 2.0 1498 506 -209
35 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 2.0 1487 446 99
36 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 2.0 1485 448 455
37 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 2.0 1481 443 126
38 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 2.0 1480 415 454
39 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 2.0 1477 454 395
40 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 2.0 1470 507 -119
41 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 2.0 1448 545 -78
42 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 2.0 1447 479 33
43 Robert Wagner Wrocław 107.11 2.0 1443 454 13
44 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 2.0 1432 465 -32
45 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 2.0 1405 511 -150
46 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 2.0 1405 420 31
47 Renata Andracka Zwola 117.63 2.0 1394 471 -80
48 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 2.0 1389 471 -172
49 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 2.0 1384 502 10
50 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 2.0 1365 477 -128
51 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 1.0 1560 397 72
52 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 1.0 1558 386 -40
53 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 1.0 1476 371 -22
54 Michał Dreczka Poznań 100.00 1.0 1462 352 -129
55 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 1.0 1441 341 109
56 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 1.0 1436 349 -58
57 Rafał Świątek Wrocław 101.92 1.0 1435 357 -121
58 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 1.0 1427 323 2
59 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 1.0 1414 398 -122
60 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 1.0 1388 357 -119
61 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 1.0 1382 378 -255
62 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 1.0 1317 351 -283
63 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 1.0 1257 389 -121
64 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 1.0 1254 352 -391
65 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 1.0 1248 383 -437
66 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.5 635 202 -674
67 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.5 619 227 -664
68 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 588 211 -809
69 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 1191 250 -453
70 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 1191 291 -418
71 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 1135 243 -530
72 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 960 246 -688
73 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 0.0 759 208 -431

Runda nr 4

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Dariusz Kosz 475 : 327 Bartosz Morawski
2 Radosław Jachna 358 : 350 Stanisław Rydzik
3 Leszek Dobrowolski 307 : 485 Joanna Jewtuch
4 Dorota Stachowska 275 : 437 Bronisław Parada
5 Bogusław Szyszka 361 : 322 Michał Alabrudziński
6 Agnieszka Goniowska 386 : 314 Dawid Mierzchała
7 Michał Puchowski 357 : 372 Beata Piotrowska
8 Małgorzata Szczygieł 286 : 424 Łukasz Tuszyński
9 Wojciech Gonet 352 : 448 Kamil Górka
10 Andrzej Kwiatkowski 414 : 442 Monika Siemaszko
11 Jerzy Luter 324 : 334 Maciej Nawrocki
12 Marta Ćwiek 305 : 509 Ryszard Kaczmarek
13 Barbara Obremska 419 : 370 Mariusz Wrześniewski
14 Agata Kuć 345 : 382 Agnieszka Walas
15 Mikołaj Cieplik 416 : 360 Ryszard Korpalski
16 Dariusz Ulatowski 363 : 332 Urszula Solarska
17 Juliusz Czupryniak 390 : 371 Ziemowit Pazda
18 Grzegorz Pukniel 337 : 342 Rafał Stachowski
19 Dariusz Kuć 501 : 389 Mariusz Sylwestrzuk
20 Justyna Górka 385 : 342 Czesława Pawłowska
21 Michał Dreczka 393 : 467 Andrzej Kroc
22 Andrzej Kraska 376 : 323 Dorota Kuć
23 Zbigniew Kniotek 331 : 300 Marcin Stachowski
24 Renata Andracka 371 : 328 Piotr Latoszek
25 Paweł Mazurek 394 : 366 Leokadia Litwinowicz
26 Maciej Pietrasik 288 : 446 Robert Wagner
27 Jolanta Sylwestrzuk 283 : 354 Andrzej Rechowicz
28 Krzysztof Gibas 337 : 440 Katarzyna Szachowicz
29 Michał Burak 433 : 356 Katarzyna Kowalska
30 Artur Wawrzynowski 400 : 1 Filip Nguyen Viet
31 Krzysztof Obremski 400 : 1 Kacper Rzepecki
32 Michał Szymkowski 400 : 1 Arkadiusz Wąsiel
33 Kinga Bilska 279 : 483 Marta Świątkowska
34 Adam Motyl 339 : 353 Sławomir Wolski
35 Krzysztof Borodziuk 289 : 493 Rafał Świątek
36 Hanna Góźdź 297 : 331 Alicja Puchowska

Rozstawienie do rundy 4.

Gospodarz Stół Gość
Dariusz Kosz 1 Bartosz Morawski
Radosław Jachna 2 Stanisław Rydzik
Leszek Dobrowolski 3 Joanna Jewtuch
Dorota Stachowska 4 Bronisław Parada
Bogusław Szyszka 5 Michał Alabrudziński
Agnieszka Goniowska 6 Dawid Mierzchała
Michał Puchowski 7 Beata Piotrowska
Małgorzata Szczygieł 8 Łukasz Tuszyński
Wojciech Gonet 9 Kamil Górka
Andrzej Kwiatkowski 10 Monika Siemaszko
Jerzy Luter 11 Maciej Nawrocki
Marta Ćwiek 12 Ryszard Kaczmarek
Barbara Obremska 13 Mariusz Wrześniewski
Agata Kuć 14 Agnieszka Walas
Mikołaj Cieplik 15 Ryszard Korpalski
Dariusz Ulatowski 16 Urszula Solarska
Juliusz Czupryniak 17 Ziemowit Pazda
Grzegorz Pukniel 18 Rafał Stachowski
Dariusz Kuć 19 Mariusz Sylwestrzuk
Justyna Górka 20 Czesława Pawłowska
Michał Dreczka 21 Andrzej Kroc
Andrzej Kraska 22 Dorota Kuć
Zbigniew Kniotek 23 Marcin Stachowski
Renata Andracka 24 Piotr Latoszek
Paweł Mazurek 25 Leokadia Litwinowicz
Maciej Pietrasik 26 Robert Wagner
Jolanta Sylwestrzuk 27 Andrzej Rechowicz
Krzysztof Gibas 28 Katarzyna Szachowicz
Michał Burak 29 Katarzyna Kowalska
Artur Wawrzynowski 30 Filip Nguyen Viet
Krzysztof Obremski 31 Kacper Rzepecki
Michał Szymkowski 32 Arkadiusz Wąsiel
Kinga Bilska 33 Marta Świątkowska
Adam Motyl 34 Sławomir Wolski
Krzysztof Borodziuk 35 Rafał Świątek
Hanna Góźdź 36 Alicja Puchowska