Wyniki

Klasyfikacja turnieju X Mistrzostwa Wrocławia po V. rundzie

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Dariusz Kosz Nysa 159.99 5.0 2370 890 791
2 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 5.0 2246 796 706
3 Bogusław Szyszka Oława 138.01 5.0 1892 860 338
4 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 4.0 2181 745 442
5 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 4.0 2131 757 470
6 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 4.0 2104 747 303
7 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 4.0 2032 823 209
8 Barbara Obremska Wrocław 121.47 4.0 2022 792 257
9 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 4.0 2016 772 360
10 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 4.0 1948 772 373
11 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 4.0 1927 763 273
12 Radosław Jachna Łódź 131.09 4.0 1899 811 117
13 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 4.0 1882 785 197
14 Agnieszka Walas Kraków 100.00 4.0 1824 778 28
15 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 3.0 2136 685 57
16 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 3.0 2111 659 270
17 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 3.0 2065 679 202
18 Kamil Górka Kraków 150.31 3.0 2020 624 99
19 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 3.0 2009 597 369
20 Beata Piotrowska Łódź 117.91 3.0 1988 639 220
21 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 3.0 1970 628 164
22 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 3.0 1970 645 271
23 Michał Burak Wrocław 126.94 3.0 1959 624 194
24 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 3.0 1952 601 608
25 Urszula Solarska Łódź 115.49 3.0 1952 665 164
26 Justyna Górka Kraków 144.39 3.0 1923 661 219
27 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 3.0 1902 613 165
28 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 3.0 1901 628 -44
29 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 3.0 1877 610 133
30 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 3.0 1876 715 44
31 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 3.0 1867 598 464
32 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 3.0 1844 595 149
33 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 3.0 1832 624 430
34 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 3.0 1822 674 -204
35 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 3.0 1792 682 -81
36 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 3.0 1728 685 -110
37 Rafał Stachowski Police 117.58 3.0 1628 685 -34
38 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 2.0 1965 564 -23
39 Andrzej Kroc Łódź 120.05 2.0 1943 490 -31
40 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 2.0 1913 499 144
41 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 2.0 1885 525 21
42 Jerzy Luter Bytom 119.61 2.0 1859 504 187
43 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 2.0 1833 541 -139
44 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 2.0 1830 485 18
45 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 2.0 1828 567 -9
46 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 2.0 1826 599 -307
47 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 2.0 1821 473 75
48 Robert Wagner Wrocław 107.11 2.0 1791 548 -21
49 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 2.0 1764 536 -69
50 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 2.0 1757 564 1
51 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 2.0 1755 536 -106
52 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 2.0 1748 491 119
53 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 2.0 1745 546 -206
54 Renata Andracka Zwola 117.63 2.0 1713 553 -85
55 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 2.0 1705 548 -151
56 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 2.0 1690 501 -257
57 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 2.0 1689 588 -305
58 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 2.0 1619 535 -397
59 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 1.0 1912 462 -53
60 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 1.0 1861 458 -41
61 Michał Dreczka Poznań 100.00 1.0 1809 416 -155
62 Rafał Świątek Wrocław 101.92 1.0 1766 414 -161
63 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 1.0 1748 449 -298
64 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 1.0 1554 439 -131
65 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 1.0 1529 408 -593
66 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 1361 396 -619
67 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.5 635 202 -674
68 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.5 619 227 -664
69 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 588 211 -809
70 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 1523 341 -487
71 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 1512 325 -526
72 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 1135 243 -530
73 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 0.0 759 208 -431

Runda nr 5

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Dariusz Kosz 474 : 271 Radosław Jachna
2 Bogusław Szyszka 350 : 321 Joanna Jewtuch
3 Bronisław Parada 514 : 330 Ryszard Kaczmarek
4 Stanisław Rydzik 386 : 460 Monika Siemaszko
5 Łukasz Tuszyński 395 : 350 Juliusz Czupryniak
6 Dorota Stachowska 423 : 304 Agnieszka Goniowska
7 Kamil Górka 316 : 505 Barbara Obremska
8 Mikołaj Cieplik 384 : 316 Beata Piotrowska
9 Agnieszka Walas 355 : 333 Dariusz Kuć
10 Maciej Nawrocki 353 : 426 Bartosz Morawski
11 Michał Alabrudziński 525 : 330 Dariusz Ulatowski
12 Leszek Dobrowolski 365 : 272 Rafał Stachowski
13 Krzysztof Obremski 472 : 318 Andrzej Kwiatkowski
14 Andrzej Kroc 320 : 355 Michał Szymkowski
15 Wojciech Gonet 356 : 544 Mariusz Wrześniewski
16 Dawid Mierzchała 428 : 306 Jerzy Luter
17 Ryszard Korpalski 285 : 523 Andrzej Rechowicz
18 Robert Wagner 348 : 382 Justyna Górka
19 Andrzej Kraska 332 : 369 Agata Kuć
20 Małgorzata Szczygieł 284 : 439 Michał Burak
21 Urszula Solarska 438 : 425 Marta Ćwiek
22 Paweł Mazurek 324 : 319 Renata Andracka
23 Ziemowit Pazda 356 : 390 Grzegorz Pukniel
24 Zbigniew Kniotek 373 : 382 Artur Wawrzynowski
25 Michał Puchowski 363 : 340 Katarzyna Szachowicz
26 Czesława Pawłowska 414 : 301 Marta Świątkowska
27 Leokadia Litwinowicz 367 : 354 Mariusz Sylwestrzuk
28 Maciej Pietrasik 366 : 409 Dorota Kuć
29 Sławomir Wolski 373 : 347 Michał Dreczka
30 Piotr Latoszek 307 : 297 Jolanta Sylwestrzuk
31 Alicja Puchowska 275 : 477 Marcin Stachowski
32 Rafał Świątek 331 : 371 Katarzyna Kowalska
33 Krzysztof Gibas 394 : 321 Kinga Bilska
34 Adam Motyl 332 : 401 Hanna Góźdź

Rozstawienie do rundy 5.

Gospodarz Stół Gość
Dariusz Kosz 1 Radosław Jachna
Bogusław Szyszka 2 Joanna Jewtuch
Bronisław Parada 3 Ryszard Kaczmarek
Stanisław Rydzik 4 Monika Siemaszko
Łukasz Tuszyński 5 Juliusz Czupryniak
Dorota Stachowska 6 Agnieszka Goniowska
Kamil Górka 7 Barbara Obremska
Mikołaj Cieplik 8 Beata Piotrowska
Agnieszka Walas 9 Dariusz Kuć
Maciej Nawrocki 10 Bartosz Morawski
Michał Alabrudziński 11 Dariusz Ulatowski
Leszek Dobrowolski 12 Rafał Stachowski
Krzysztof Obremski 13 Andrzej Kwiatkowski
Andrzej Kroc 14 Michał Szymkowski
Wojciech Gonet 15 Mariusz Wrześniewski
Dawid Mierzchała 16 Jerzy Luter
Ryszard Korpalski 17 Andrzej Rechowicz
Robert Wagner 18 Justyna Górka
Andrzej Kraska 19 Agata Kuć
Małgorzata Szczygieł 20 Michał Burak
Urszula Solarska 21 Marta Ćwiek
Paweł Mazurek 22 Renata Andracka
Ziemowit Pazda 23 Grzegorz Pukniel
Zbigniew Kniotek 24 Artur Wawrzynowski
Michał Puchowski 25 Katarzyna Szachowicz
Czesława Pawłowska 26 Marta Świątkowska
Leokadia Litwinowicz 27 Mariusz Sylwestrzuk
Maciej Pietrasik 28 Dorota Kuć
Sławomir Wolski 29 Michał Dreczka
Piotr Latoszek 30 Jolanta Sylwestrzuk
Alicja Puchowska 31 Marcin Stachowski
Rafał Świątek 32 Katarzyna Kowalska
Krzysztof Gibas 33 Kinga Bilska
Adam Motyl 34 Hanna Góźdź