Wyniki

Klasyfikacja turnieju X Mistrzostwa Wrocławia po VI. rundzie

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Dariusz Kosz Nysa 159.99 6.0 2845 1078 883
2 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 5.0 2628 922 525
3 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 5.0 2610 875 623
4 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 5.0 2556 927 529
5 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 5.0 2547 928 434
6 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 5.0 2480 1000 321
7 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 5.0 2429 922 463
8 Bogusław Szyszka Oława 138.01 5.0 2275 970 246
9 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 5.0 2265 956 214
10 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 4.0 2557 836 392
11 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 4.0 2503 759 555
12 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 4.0 2429 799 294
13 Barbara Obremska Wrocław 121.47 4.0 2388 842 240
14 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 4.0 2330 770 652
15 Urszula Solarska Łódź 115.49 4.0 2330 833 176
16 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 4.0 2314 865 148
17 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 4.0 2314 872 314
18 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 4.0 2284 805 230
19 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 4.0 2277 859 112
20 Justyna Górka Kraków 144.39 4.0 2265 847 246
21 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 4.0 2263 872 161
22 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 4.0 2243 810 157
23 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 4.0 2240 792 472
24 Radosław Jachna Łódź 131.09 4.0 2211 905 -14
25 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 4.0 2200 848 -199
26 Agnieszka Walas Kraków 100.00 4.0 2134 840 -75
27 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 3.0 2453 756 -8
28 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 3.0 2399 729 98
29 Kamil Górka Kraków 150.31 3.0 2362 699 75
30 Beata Piotrowska Łódź 117.91 3.0 2354 710 178
31 Andrzej Kroc Łódź 120.05 3.0 2352 640 13
32 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 3.0 2343 727 266
33 Michał Burak Wrocław 126.94 3.0 2251 674 1
34 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 3.0 2225 726 -166
35 Jerzy Luter Bytom 119.61 3.0 2224 654 311
36 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 3.0 2183 648 104
37 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 3.0 2180 719 54
38 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 3.0 2175 672 278
39 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 3.0 2173 677 19
40 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 3.0 2168 653 49
41 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 3.0 2160 692 14
42 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 3.0 2138 712 -126
43 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 3.0 2125 735 32
44 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 3.0 2097 662 -165
45 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 3.0 2062 780 -154
46 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 3.0 2022 692 -320
47 Rafał Stachowski Police 117.58 3.0 1994 750 -46
48 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 2.0 2280 658 -50
49 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 2.0 2278 616 -21
50 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 2.0 2222 575 -10
51 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 2.0 2198 575 24
52 Michał Dreczka Poznań 100.00 2.0 2187 566 -7
53 Rafał Świątek Wrocław 101.92 2.0 2183 564 -31
54 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 2.0 2146 605 -219
55 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 2.0 2141 663 -399
56 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 2.0 2129 606 -113
57 Robert Wagner Wrocław 107.11 2.0 2117 605 -98
58 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 2.0 2022 663 -334
59 Renata Andracka Zwola 117.63 2.0 2020 622 -116
60 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 2.0 1994 609 -214
61 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 2.0 1989 561 -5
62 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 2.0 1874 608 -95
63 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 1.0 2145 508 -77
64 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 1.0 2082 528 -330
65 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 1909 475 -374
66 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 1.0 1759 458 -741
67 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 1648 448 -749
68 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.5 635 202 -674
69 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.5 619 227 -664
70 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 588 211 -809
71 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 1768 391 -639
72 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 1135 243 -530
73 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 0.0 759 208 -431

Runda nr 6

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Bogusław Szyszka 383 : 475 Dariusz Kosz
2 Joanna Jewtuch 447 : 364 Bronisław Parada
3 Dorota Stachowska 366 : 425 Michał Alabrudziński
4 Radosław Jachna 312 : 443 Łukasz Tuszyński
5 Bartosz Morawski 448 : 336 Leszek Dobrowolski
6 Barbara Obremska 366 : 383 Mikołaj Cieplik
7 Monika Siemaszko 413 : 310 Agnieszka Walas
8 Mariusz Wrześniewski 317 : 382 Agata Kuć
9 Juliusz Czupryniak 324 : 446 Stanisław Rydzik
10 Ryszard Kaczmarek 334 : 438 Dawid Mierzchała
11 Grzegorz Pukniel 366 : 342 Kamil Górka
12 Agnieszka Goniowska 494 : 308 Artur Wawrzynowski
13 Michał Szymkowski 408 : 366 Beata Piotrowska
14 Michał Puchowski 329 : 459 Dariusz Kuć
15 Andrzej Rechowicz 373 : 378 Paweł Mazurek
16 Maciej Nawrocki 485 : 292 Michał Burak
17 Dariusz Ulatowski 334 : 378 Krzysztof Obremski
18 Rafał Stachowski 366 : 378 Urszula Solarska
19 Justyna Górka 342 : 315 Andrzej Kwiatkowski
20 Andrzej Kroc 409 : 365 Andrzej Kraska
21 Marcin Stachowski 285 : 405 Leokadia Litwinowicz
22 Dorota Kuć 337 : 368 Zbigniew Kniotek
23 Piotr Latoszek 241 : 365 Jerzy Luter
24 Ziemowit Pazda 393 : 313 Ryszard Korpalski
25 Renata Andracka 307 : 338 Marta Ćwiek
26 Katarzyna Szachowicz 289 : 352 Czesława Pawłowska
27 Sławomir Wolski 407 : 315 Wojciech Gonet
28 Krzysztof Gibas 362 : 333 Małgorzata Szczygieł
29 Katarzyna Kowalska 403 : 326 Robert Wagner
30 Mariusz Sylwestrzuk 366 : 334 Maciej Pietrasik
31 Jolanta Sylwestrzuk 320 : 284 Marta Świątkowska
32 Alicja Puchowska 230 : 378 Michał Dreczka
33 Hanna Góźdź 287 : 417 Rafał Świątek
34 Kinga Bilska 397 : 245 Adam Motyl

Rozstawienie do rundy 6.

Gospodarz Stół Gość
Bogusław Szyszka 1 Dariusz Kosz
Joanna Jewtuch 2 Bronisław Parada
Dorota Stachowska 3 Michał Alabrudziński
Radosław Jachna 4 Łukasz Tuszyński
Bartosz Morawski 5 Leszek Dobrowolski
Barbara Obremska 6 Mikołaj Cieplik
Monika Siemaszko 7 Agnieszka Walas
Mariusz Wrześniewski 8 Agata Kuć
Juliusz Czupryniak 9 Stanisław Rydzik
Ryszard Kaczmarek 10 Dawid Mierzchała
Grzegorz Pukniel 11 Kamil Górka
Agnieszka Goniowska 12 Artur Wawrzynowski
Michał Szymkowski 13 Beata Piotrowska
Michał Puchowski 14 Dariusz Kuć
Andrzej Rechowicz 15 Paweł Mazurek
Maciej Nawrocki 16 Michał Burak
Dariusz Ulatowski 17 Krzysztof Obremski
Rafał Stachowski 18 Urszula Solarska
Justyna Górka 19 Andrzej Kwiatkowski
Andrzej Kroc 20 Andrzej Kraska
Marcin Stachowski 21 Leokadia Litwinowicz
Dorota Kuć 22 Zbigniew Kniotek
Piotr Latoszek 23 Jerzy Luter
Ziemowit Pazda 24 Ryszard Korpalski
Renata Andracka 25 Marta Ćwiek
Katarzyna Szachowicz 26 Czesława Pawłowska
Sławomir Wolski 27 Wojciech Gonet
Krzysztof Gibas 28 Małgorzata Szczygieł
Katarzyna Kowalska 29 Robert Wagner
Mariusz Sylwestrzuk 30 Maciej Pietrasik
Jolanta Sylwestrzuk 31 Marta Świątkowska
Alicja Puchowska 32 Michał Dreczka
Hanna Góźdź 33 Rafał Świątek
Kinga Bilska 34 Adam Motyl