Wyniki

Klasyfikacja turnieju X Mistrzostwa Wrocławia po VII. rundzie

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Dariusz Kosz Nysa 159.99 7.0 3338 1240 1015
2 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 6.0 3067 1063 643
3 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 6.0 3007 1125 563
4 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 6.0 2957 1131 583
5 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 6.0 2656 1150 273
6 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 5.0 2879 978 375
7 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 5.0 2846 993 357
8 Barbara Obremska Wrocław 121.47 5.0 2835 1019 362
9 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 5.0 2790 1032 331
10 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 5.0 2789 945 787
11 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 5.0 2772 1019 67
12 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 5.0 2751 1079 263
13 Bogusław Szyszka Oława 138.01 5.0 2712 1047 226
14 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 5.0 2695 1033 121
15 Radosław Jachna Łódź 131.09 5.0 2680 1075 229
16 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 5.0 2642 957 607
17 Agnieszka Walas Kraków 100.00 5.0 2509 990 -71
18 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 4.0 2974 936 358
19 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 4.0 2912 809 546
20 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 4.0 2847 927 80
21 Kamil Górka Kraków 150.31 4.0 2807 868 165
22 Beata Piotrowska Łódź 117.91 4.0 2769 886 216
23 Andrzej Kroc Łódź 120.05 4.0 2764 804 101
24 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 4.0 2698 891 289
25 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 4.0 2685 915 144
26 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 4.0 2627 895 -151
27 Justyna Górka Kraków 144.39 4.0 2619 929 183
28 Urszula Solarska Łódź 115.49 4.0 2597 904 41
29 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 4.0 2592 822 397
30 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 4.0 2590 887 -36
31 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 4.0 2588 943 39
32 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 4.0 2567 905 22
33 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 4.0 2556 912 156
34 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 4.0 2540 953 71
35 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 4.0 2417 862 -264
36 Rafał Stachowski Police 117.58 4.0 2382 925 40
37 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 3.0 2729 819 -40
38 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 3.0 2697 791 -21
39 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 3.0 2619 805 44
40 Robert Wagner Wrocław 107.11 3.0 2601 776 38
41 Rafał Świątek Wrocław 101.92 3.0 2589 716 61
42 Jerzy Luter Bytom 119.61 3.0 2563 711 255
43 Michał Burak Wrocław 126.94 3.0 2558 724 -123
44 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 3.0 2549 750 57
45 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 3.0 2537 760 -24
46 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 3.0 2523 753 -41
47 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 3.0 2519 785 -23
48 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 3.0 2493 755 -201
49 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 3.0 2485 716 18
50 Renata Andracka Zwola 117.63 3.0 2483 772 54
51 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 3.0 2479 769 -69
52 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 3.0 2462 782 -214
53 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 3.0 2449 857 -169
54 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 3.0 2442 813 -395
55 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 3.0 2429 736 -188
56 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 2.0 2578 666 -111
57 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 2.0 2570 632 -146
58 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 2.0 2550 658 40
59 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 2.0 2495 678 -214
60 Michał Dreczka Poznań 100.00 2.0 2480 634 -177
61 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 2.0 2340 719 -367
62 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 2.0 2318 627 -23
63 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 2.0 2308 661 -306
64 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 2.0 2235 625 -325
65 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 2.0 2171 669 -99
66 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 1.0 2047 527 -858
67 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 1925 498 -798
68 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.5 635 202 -674
69 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.5 619 227 -664
70 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 588 211 -809
71 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 2065 445 -755
72 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 1135 243 -530
73 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 0.0 759 208 -431

Runda nr 7

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Monika Siemaszko 361 : 493 Dariusz Kosz
2 Bartosz Morawski 271 : 329 Joanna Jewtuch
3 Bronisław Parada 457 : 437 Bogusław Szyszka
4 Stanisław Rydzik 417 : 451 Michał Alabrudziński
5 Łukasz Tuszyński 332 : 391 Mikołaj Cieplik
6 Maciej Nawrocki 418 : 409 Agnieszka Goniowska
7 Dariusz Kuć 417 : 354 Justyna Górka
8 Barbara Obremska 447 : 325 Leszek Dobrowolski
9 Grzegorz Pukniel 324 : 459 Krzysztof Obremski
10 Urszula Solarska 267 : 402 Michał Szymkowski
11 Radosław Jachna 469 : 226 Dorota Stachowska
12 Agnieszka Walas 375 : 371 Dawid Mierzchała
13 Paweł Mazurek 572 : 306 Agata Kuć
14 Mariusz Wrześniewski 394 : 306 Michał Puchowski
15 Artur Wawrzynowski 417 : 298 Ryszard Kaczmarek
16 Marta Ćwiek 355 : 445 Kamil Górka
17 Beata Piotrowska 415 : 377 Leokadia Litwinowicz
18 Ziemowit Pazda 324 : 412 Andrzej Kroc
19 Andrzej Rechowicz 355 : 332 Sławomir Wolski
20 Zbigniew Kniotek 431 : 307 Michał Burak
21 Dariusz Ulatowski 387 : 402 Juliusz Czupryniak
22 Jerzy Luter 339 : 395 Katarzyna Kowalska
23 Rafał Stachowski 388 : 302 Krzysztof Gibas
24 Andrzej Kwiatkowski 449 : 439 Czesława Pawłowska
25 Mariusz Sylwestrzuk 300 : 390 Andrzej Kraska
26 Dorota Kuć 348 : 484 Robert Wagner
27 Marcin Stachowski 351 : 318 Małgorzata Szczygieł
28 Renata Andracka 463 : 293 Michał Dreczka
29 Rafał Świątek 406 : 314 Katarzyna Szachowicz
30 Ryszard Korpalski 347 : 329 Piotr Latoszek
31 Wojciech Gonet 301 : 297 Jolanta Sylwestrzuk
32 Marta Świątkowska 405 : 288 Alicja Puchowska
33 Maciej Pietrasik 413 : 297 Adam Motyl
34 Hanna Góźdź 277 : 326 Kinga Bilska

Rozstawienie do rundy 7.

Gospodarz Stół Gość
Monika Siemaszko 1 Dariusz Kosz
Bartosz Morawski 2 Joanna Jewtuch
Bronisław Parada 3 Bogusław Szyszka
Stanisław Rydzik 4 Michał Alabrudziński
Łukasz Tuszyński 5 Mikołaj Cieplik
Maciej Nawrocki 6 Agnieszka Goniowska
Dariusz Kuć 7 Justyna Górka
Barbara Obremska 8 Leszek Dobrowolski
Grzegorz Pukniel 9 Krzysztof Obremski
Urszula Solarska 10 Michał Szymkowski
Radosław Jachna 11 Dorota Stachowska
Agnieszka Walas 12 Dawid Mierzchała
Paweł Mazurek 13 Agata Kuć
Mariusz Wrześniewski 14 Michał Puchowski
Artur Wawrzynowski 15 Ryszard Kaczmarek
Marta Ćwiek 16 Kamil Górka
Beata Piotrowska 17 Leokadia Litwinowicz
Ziemowit Pazda 18 Andrzej Kroc
Andrzej Rechowicz 19 Sławomir Wolski
Zbigniew Kniotek 20 Michał Burak
Dariusz Ulatowski 21 Juliusz Czupryniak
Jerzy Luter 22 Katarzyna Kowalska
Rafał Stachowski 23 Krzysztof Gibas
Andrzej Kwiatkowski 24 Czesława Pawłowska
Mariusz Sylwestrzuk 25 Andrzej Kraska
Dorota Kuć 26 Robert Wagner
Marcin Stachowski 27 Małgorzata Szczygieł
Renata Andracka 28 Michał Dreczka
Rafał Świątek 29 Katarzyna Szachowicz
Ryszard Korpalski 30 Piotr Latoszek
Wojciech Gonet 31 Jolanta Sylwestrzuk
Marta Świątkowska 32 Alicja Puchowska
Maciej Pietrasik 33 Adam Motyl
Hanna Góźdź 34 Kinga Bilska