Wyniki

Klasyfikacja turnieju X Mistrzostwa Wrocławia po VIII. rundzie

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Dariusz Kosz Nysa 159.99 7.0 3698 1319 1014
2 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 7.0 3470 1319 593
3 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 7.0 3318 1341 584
4 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 7.0 3073 1327 302
5 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 6.0 3455 1113 614
6 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 6.0 3280 1277 413
7 Barbara Obremska Wrocław 121.47 6.0 3247 1169 449
8 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 6.0 3228 1116 839
9 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 6.0 3171 1169 89
10 Bogusław Szyszka Oława 138.01 6.0 3152 1229 228
11 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 6.0 3105 1213 350
12 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 5.0 3374 974 676
13 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 5.0 3312 1078 345
14 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 5.0 3284 1081 355
15 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 5.0 3284 1104 185
16 Andrzej Kroc Łódź 120.05 5.0 3195 979 168
17 Kamil Górka Kraków 150.31 5.0 3178 1030 192
18 Beata Piotrowska Łódź 117.91 5.0 3171 1057 222
19 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 5.0 3126 1052 8
20 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 5.0 3117 1061 298
21 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 5.0 3106 1065 239
22 Justyna Górka Kraków 144.39 5.0 3081 1097 322
23 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 5.0 3029 1052 555
24 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 5.0 3020 1104 34
25 Radosław Jachna Łódź 131.09 5.0 2976 1137 210
26 Agnieszka Walas Kraków 100.00 5.0 2886 1072 -93
27 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 4.0 3353 1045 208
28 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 4.0 3084 969 -38
29 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 4.0 3079 957 33
30 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 4.0 3031 911 213
31 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 4.0 2986 955 -42
32 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 4.0 2973 921 214
33 Robert Wagner Wrocław 107.11 4.0 2970 944 134
34 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 4.0 2969 924 125
35 Jerzy Luter Bytom 119.61 4.0 2955 875 356
36 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 4.0 2950 1027 62
37 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 4.0 2936 922 370
38 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 4.0 2931 975 -45
39 Urszula Solarska Łódź 115.49 4.0 2929 978 -89
40 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 4.0 2920 1035 -66
41 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 4.0 2882 962 61
42 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 4.0 2873 1034 -161
43 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 4.0 2863 877 74
44 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 4.0 2757 939 -423
45 Rafał Stachowski Police 117.58 4.0 2705 1019 -99
46 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 3.0 2982 835 -71
47 Michał Burak Wrocław 126.94 3.0 2974 793 -131
48 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 3.0 2967 810 111
49 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 3.0 2941 880 -12
50 Michał Dreczka Poznań 100.00 3.0 2918 784 41
51 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 3.0 2887 832 -81
52 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 3.0 2881 828 -114
53 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 3.0 2872 871 -25
54 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 3.0 2821 805 -255
55 Rafał Świątek Wrocław 101.92 3.0 2800 787 -222
56 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 3.0 2783 869 -185
57 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 3.0 2768 869 -551
58 Renata Andracka Zwola 117.63 3.0 2756 829 -42
59 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 3.0 2753 852 -315
60 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 3.0 2712 812 -337
61 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 3.0 2662 798 -9
62 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 3.0 2619 775 -140
63 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 2.0 2900 682 -160
64 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 2.0 2680 258 -616
65 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 2.0 2654 730 -377
66 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 2.0 2171 669 -99
67 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 1.0 2333 581 -958
68 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 2145 548 -1016
69 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.5 635 202 -674
70 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.5 619 227 -664
71 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 588 211 -809
72 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 2326 520 -937
73 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 1135 243 -530

Runda nr 8

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Dariusz Kosz 360 : 361 Joanna Jewtuch
2 Mikołaj Cieplik 417 : 388 Bronisław Parada
3 Michał Alabrudziński 463 : 433 Łukasz Tuszyński
4 Bogusław Szyszka 440 : 438 Dariusz Kuć
5 Barbara Obremska 412 : 325 Maciej Nawrocki
6 Monika Siemaszko 315 : 296 Radosław Jachna
7 Krzysztof Obremski 439 : 387 Michał Szymkowski
8 Paweł Mazurek 399 : 377 Agnieszka Walas
9 Stanisław Rydzik 379 : 529 Bartosz Morawski
10 Agnieszka Goniowska 462 : 332 Urszula Solarska
11 Leszek Dobrowolski 332 : 437 Mariusz Wrześniewski
12 Kamil Górka 371 : 344 Artur Wawrzynowski
13 Agata Kuć 396 : 402 Beata Piotrowska
14 Andrzej Kroc 431 : 364 Grzegorz Pukniel
15 Dorota Stachowska 410 : 419 Andrzej Rechowicz
16 Dawid Mierzchała 421 : 326 Zbigniew Kniotek
17 Katarzyna Kowalska 340 : 499 Juliusz Czupryniak
18 Justyna Górka 462 : 323 Rafał Stachowski
19 Andrzej Kraska 353 : 355 Andrzej Kwiatkowski
20 Ryszard Kaczmarek 382 : 328 Ryszard Korpalski
21 Czesława Pawłowska 322 : 378 Krzysztof Gibas
22 Robert Wagner 369 : 273 Renata Andracka
23 Rafał Świątek 211 : 494 Michał Puchowski
24 Jerzy Luter 392 : 291 Ziemowit Pazda
25 Michał Burak 416 : 424 Dariusz Ulatowski
26 Wojciech Gonet 326 : 482 Marcin Stachowski
27 Leokadia Litwinowicz 432 : 283 Sławomir Wolski
28 Marta Ćwiek 364 : 404 Mariusz Sylwestrzuk
29 Piotr Latoszek 344 : 330 Dorota Kuć
30 Katarzyna Szachowicz 346 : 417 Marta Świątkowska
31 Alicja Puchowska 286 : 386 Maciej Pietrasik
32 Kinga Bilska 384 : 199 Cezary Pawlonka
33 Michał Dreczka 438 : 220 Hanna Góźdź
34 Małgorzata Szczygieł 443 : 261 Adam Motyl

Rozstawienie do rundy 8.

Gospodarz Stół Gość
Dariusz Kosz 1 Joanna Jewtuch
Mikołaj Cieplik 2 Bronisław Parada
Michał Alabrudziński 3 Łukasz Tuszyński
Bogusław Szyszka 4 Dariusz Kuć
Barbara Obremska 5 Maciej Nawrocki
Monika Siemaszko 6 Radosław Jachna
Krzysztof Obremski 7 Michał Szymkowski
Paweł Mazurek 8 Agnieszka Walas
Stanisław Rydzik 9 Bartosz Morawski
Agnieszka Goniowska 10 Urszula Solarska
Leszek Dobrowolski 11 Mariusz Wrześniewski
Kamil Górka 12 Artur Wawrzynowski
Agata Kuć 13 Beata Piotrowska
Andrzej Kroc 14 Grzegorz Pukniel
Dorota Stachowska 15 Andrzej Rechowicz
Dawid Mierzchała 16 Zbigniew Kniotek
Katarzyna Kowalska 17 Juliusz Czupryniak
Justyna Górka 18 Rafał Stachowski
Andrzej Kraska 19 Andrzej Kwiatkowski
Ryszard Kaczmarek 20 Ryszard Korpalski
Czesława Pawłowska 21 Krzysztof Gibas
Robert Wagner 22 Renata Andracka
Rafał Świątek 23 Michał Puchowski
Jerzy Luter 24 Ziemowit Pazda
Michał Burak 25 Dariusz Ulatowski
Wojciech Gonet 26 Marcin Stachowski
Leokadia Litwinowicz 27 Sławomir Wolski
Marta Ćwiek 28 Mariusz Sylwestrzuk
Piotr Latoszek 29 Dorota Kuć
Katarzyna Szachowicz 30 Marta Świątkowska
Alicja Puchowska 31 Maciej Pietrasik
Kinga Bilska 32 Cezary Pawlonka
Michał Dreczka 33 Hanna Góźdź
Małgorzata Szczygieł 34 Adam Motyl