Wyniki

Klasyfikacja turnieju X Mistrzostwa Wrocławia po IX. rundzie

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Dariusz Kosz Nysa 159.99 8.0 4205 1479 1159
2 Michał Alabrudziński Włocławek 150.13 8.0 3911 1498 729
3 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 126.77 7.0 3922 1295 752
4 Barbara Obremska Wrocław 121.47 7.0 3685 1331 503
5 Bartosz Morawski Gliwice 159.04 7.0 3655 1465 486
6 Joanna Jewtuch Warszawa 128.59 7.0 3623 1441 448
7 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 100.00 7.0 3435 1427 157
8 Mariusz Wrześniewski Kraków 142.47 6.0 3864 1254 466
9 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.12 6.0 3804 1169 758
10 Kamil Górka Kraków 150.31 6.0 3670 1180 300
11 Andrzej Kroc Łódź 120.05 6.0 3602 1173 238
12 Krzysztof Obremski Legnica 145.04 6.0 3576 1190 757
13 Michał Szymkowski Wrocław 121.25 6.0 3530 1234 730
14 Andrzej Rechowicz Katowice 124.28 6.0 3506 1255 336
15 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 131.99 6.0 3500 1246 -49
16 Monika Siemaszko Lipiany 111.81 6.0 3489 1284 296
17 Bogusław Szyszka Oława 138.01 6.0 3454 1338 155
18 Radosław Jachna Łódź 131.09 6.0 3376 1305 280
19 Agnieszka Walas Kraków 100.00 6.0 3306 1249 35
20 Stanisław Rydzik Warszawa 147.63 5.0 3691 1207 243
21 Łukasz Tuszyński Chłopowo 144.25 5.0 3663 1152 307
22 Dariusz Kuć Stargard Szczeciński 131.79 5.0 3610 1152 180
23 Ryszard Kaczmarek Leszno 100.00 5.0 3598 1122 239
24 Beata Piotrowska Łódź 117.91 5.0 3501 1138 152
25 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 135.94 5.0 3494 1144 36
26 Marcin Stachowski Wydartowo I 105.73 5.0 3487 1088 246
27 Juliusz Czupryniak Warszawa 126.66 5.0 3418 1102 -120
28 Justyna Górka Kraków 144.39 5.0 3418 1167 252
29 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 100.00 5.0 3405 1157 -42
30 Maciej Nawrocki Babimost 100.00 5.0 3404 1204 -74
31 Agata Kuć Stargard Szczeciński 121.16 5.0 3372 1105 -21
32 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 120.58 5.0 3341 1090 248
33 Krzysztof Gibas Kraków 125.39 5.0 3254 1034 112
34 Katarzyna Kowalska Katowice 106.83 5.0 3092 1115 -416
35 Rafał Stachowski Police 117.58 5.0 3051 1189 -76
36 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 128.69 4.0 3413 1005 58
37 Michał Burak Wrocław 126.94 4.0 3382 945 -67
38 Leszek Dobrowolski Wrocław 126.81 4.0 3343 1091 -99
39 Robert Wagner Wrocław 107.11 4.0 3323 1019 96
40 Leokadia Litwinowicz Gliwice 126.22 4.0 3297 981 118
41 Jerzy Luter Bytom 119.61 4.0 3278 943 333
42 Andrzej Kraska Wrocław 100.00 4.0 3275 1021 72
43 Grzegorz Pukniel Łódź 124.64 4.0 3267 1061 -119
44 Marta Ćwiek Radomsko 118.68 4.0 3257 996 -21
45 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.29 4.0 3252 1106 -67
46 Zbigniew Kniotek Kraków 100.00 4.0 3247 1033 40
47 Urszula Solarska Łódź 115.49 4.0 3242 1028 -295
48 Małgorzata Szczygieł Radwanice 125.46 4.0 3242 1038 -134
49 Artur Wawrzynowski Żukowo 112.33 4.0 3239 1020 335
50 Dariusz Ulatowski Tuchola 118.91 4.0 3207 1105 -195
51 Wojciech Gonet Wrocław 111.13 4.0 3166 1030 -521
52 Renata Andracka Zwola 117.63 4.0 3138 983 0
53 Ziemowit Pazda Wrocław 114.49 4.0 3099 1002 -298
54 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 4.0 2980 941 -113
55 Marta Świątkowska Wrocław 118.55 3.0 3375 885 60
56 Dorota Kuć Stargard Szczeciński 120.51 3.0 3318 832 28
57 Czesława Pawłowska Wrocław 110.84 3.0 3309 941 -42
58 Michał Dreczka Poznań 100.00 3.0 3247 848 24
59 Maciej Pietrasik Nowogard 103.71 3.0 3221 896 -156
60 Ryszard Korpalski Wójtowice 115.79 3.0 3155 855 -282
61 Rafał Świątek Wrocław 101.92 3.0 3144 864 -286
62 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.88 3.0 3032 880 -316
63 Sławomir Wolski Wrocław 113.72 3.0 3022 881 -397
64 Piotr Latoszek Warszawa 100.00 3.0 2968 848 -106
65 Cezary Pawlonka Wrocław 100.00 2.0 2767 308 -946
66 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 2.0 2562 698 -686
67 Jolanta Sylwestrzuk Warszawa 100.00 2.0 2171 669 -99
68 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 100.00 1.0 2563 652 -1146
69 Filip Nguyen Viet Wrocław 100.00 0.5 635 202 -674
70 Kacper Rzepecki Wrocław 100.00 0.5 619 227 -664
71 Arkadiusz Wąsiel Wrocław 100.00 0.5 588 211 -809
72 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 2643 572 -998
73 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 106.30 0.0 1135 243 -530

Runda nr 9

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Dariusz Kosz 507 : 362 Mikołaj Cieplik
2 Joanna Jewtuch 305 : 441 Michał Alabrudziński
3 Bronisław Parada 467 : 329 Paweł Mazurek
4 Bartosz Morawski 375 : 302 Bogusław Szyszka
5 Monika Siemaszko 384 : 438 Barbara Obremska
6 Krzysztof Obremski 348 : 430 Agnieszka Goniowska
7 Łukasz Tuszyński 351 : 389 Andrzej Rechowicz
8 Mariusz Wrześniewski 580 : 299 Dawid Mierzchała
9 Michał Szymkowski 501 : 326 Dariusz Kuć
10 Justyna Górka 337 : 407 Andrzej Kroc
11 Maciej Nawrocki 384 : 492 Kamil Górka
12 Beata Piotrowska 330 : 400 Radosław Jachna
13 Juliusz Czupryniak 292 : 420 Agnieszka Walas
14 Artur Wawrzynowski 303 : 338 Stanisław Rydzik
15 Andrzej Kwiatkowski 410 : 336 Grzegorz Pukniel
16 Urszula Solarska 313 : 519 Ryszard Kaczmarek
17 Marcin Stachowski 456 : 423 Leszek Dobrowolski
18 Zbigniew Kniotek 365 : 386 Agata Kuć
19 Michał Puchowski 368 : 334 Dariusz Ulatowski
20 Krzysztof Gibas 391 : 353 Robert Wagner
21 Katarzyna Kowalska 335 : 328 Leokadia Litwinowicz
22 Rafał Stachowski 346 : 323 Jerzy Luter
23 Mariusz Sylwestrzuk 431 : 302 Dorota Stachowska
24 Michał Burak 408 : 344 Rafał Świątek
25 Marta Świątkowska 408 : 459 Małgorzata Szczygieł
26 Czesława Pawłowska 368 : 398 Wojciech Gonet
27 Ziemowit Pazda 346 : 329 Michał Dreczka
28 Sławomir Wolski 310 : 370 Marta Ćwiek
29 Maciej Pietrasik 340 : 382 Renata Andracka
30 Piotr Latoszek 306 : 403 Andrzej Kraska
31 Ryszard Korpalski 334 : 361 Kinga Bilska
32 Dorota Kuć 418 : 230 Alicja Puchowska
33 Cezary Pawlonka 87 : 417 Hanna Góźdź
34 Adam Motyl 317 : 378 Katarzyna Szachowicz

Rozstawienie do rundy 9.

Gospodarz Stół Gość
Dariusz Kosz 1 Mikołaj Cieplik
Joanna Jewtuch 2 Michał Alabrudziński
Bronisław Parada 3 Paweł Mazurek
Bartosz Morawski 4 Bogusław Szyszka
Monika Siemaszko 5 Barbara Obremska
Krzysztof Obremski 6 Agnieszka Goniowska
Łukasz Tuszyński 7 Andrzej Rechowicz
Mariusz Wrześniewski 8 Dawid Mierzchała
Michał Szymkowski 9 Dariusz Kuć
Justyna Górka 10 Andrzej Kroc
Maciej Nawrocki 11 Kamil Górka
Beata Piotrowska 12 Radosław Jachna
Juliusz Czupryniak 13 Agnieszka Walas
Artur Wawrzynowski 14 Stanisław Rydzik
Andrzej Kwiatkowski 15 Grzegorz Pukniel
Urszula Solarska 16 Ryszard Kaczmarek
Marcin Stachowski 17 Leszek Dobrowolski
Zbigniew Kniotek 18 Agata Kuć
Michał Puchowski 19 Dariusz Ulatowski
Krzysztof Gibas 20 Robert Wagner
Katarzyna Kowalska 21 Leokadia Litwinowicz
Rafał Stachowski 22 Jerzy Luter
Mariusz Sylwestrzuk 23 Dorota Stachowska
Michał Burak 24 Rafał Świątek
Marta Świątkowska 25 Małgorzata Szczygieł
Czesława Pawłowska 26 Wojciech Gonet
Ziemowit Pazda 27 Michał Dreczka
Sławomir Wolski 28 Marta Ćwiek
Maciej Pietrasik 29 Renata Andracka
Piotr Latoszek 30 Andrzej Kraska
Ryszard Korpalski 31 Kinga Bilska
Dorota Kuć 32 Alicja Puchowska
Cezary Pawlonka 33 Hanna Góźdź
Adam Motyl 34 Katarzyna Szachowicz